top of page
Pencils

SIK SORULAN SORULAR

Aradığınız Yanıtlar Burada

Sorunuz mu var? Benimle veya sunduğum koçluk hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz? Daha hızlı yanıt almanızı sağlamak için danışanlarımdan en sık gelen soruları ve bunlara verdiğim yanıtları aşağıda listeledim. Aradığınızı bulamadınız mı? Bana ulaşın. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

ÜCRETLERINIZ NEDIR?

Ücretler verilen koçluk seanslarına göre değişkenlik göstermektedir.Ücretler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

KOÇLUK NEDIR?

Koçluk, öğrenme ve kendini geliştirme aracıdır. Birey ya da ekiplerin daha etkin ve verimli olmaları için yeteneklerinin geliştirilmesidir. Danışanlar ile deneyim paylaşımı ve fikir alışverişi yapılarak yeni düşünceler, yollar, yöntemler geliştirmelerini destekler. Koçluk, bireylerin bilinçli kararlar vermelerini ve kendi hayatlarının liderleri olmalarını sağlamakla ilgilidir.

TANIŞMA SEANSI ?

Tanışma seansı danışan ve koçun birbirlerini tanımaları için bir fırsattır. Koç, danışanın geçmiş yaşantısı, güçlü yanları, gelişime açık yönleri, kişilerarası ilişkileri ve seanslardaki hedefleri gibi konular hakkında sorular sorar. Aynı zamanda danışan koçu bu seansta tanımış olur.

TANIŞMA SEANSI IÇIN RANDEVU ALABILIR MIYIM?

​Evet alabilirsiniz. Hem koçluk yapmak istediğiniz kişiyi tanımanız hemde koçluk hakkında genel hatlarıyla bilgi alabilmeniz için tanışman seansı randevusu alabilirsiniz.

bottom of page