top of page
Dengesiz Adalet Terazisi

HEDEFLERINIZE ULAŞIN

Yaşamınızdaki hedeflere ulaşmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Çeşitli iletişim becerileriye ve hayatınızdaki dengeyi sağlamak için size gerekli araçları sağlayan koçluk hizmetleri sunuyorum. 

Mountain Cliff Hiker

HOLİSTİK KOÇLUK

Yaşamı En İyi Şekilde Değerlendirin

Holistik Koçluk, danışanın tüm yaşamının yanı sıra zihninin, vücudunun ve ruhunun farkında olmasıyla ilgilidir. Holistik Koç, yaşamlarında daha fazla akış ve denge elde etmek isteyen bireylerle çalışır.

Woman in the Nature

YAŞAM KOÇLUĞU

Kendi İçinizdeki Hazineyi Keşfedin.

Yaşam koçluğu, insanların kendi kendilerini güçlendirmelerine yol açan beceriler ve tutumlar geliştirerek kişisel hedefleri tanımlamalarına ve elde etmelerine yardımcı olma sürecidir.

Parkta Yürüyen Mutlu Çift

İLİŞKİ KOÇLUĞU

Düşündüğünü Yaşarsan,Yaşadığını Düşünürsün.

İlişki Koçu çiftin yolculuklarına dahil olur; çiftin iletişim ve ilişki kurma döngülerini okuyup çifte yansıtarak, ilişkilerinin sürdürülebilir ve doyumlu olabilmesi için ilişkinin yapılandırarak çifte eşlik ve ortaklık eder.  İlişki Koçu, danışanının ilişkisini farklı bir açıdan görmesini sağlar. İlişki koçluğu ikili kurulan iletişimin tümünü kapsar örneğin ;aile ilişkisi,arkadaşlık ilişkisi vb konular.

Not Defteri notları

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

Hedefleriniz Hayallerinizde Gizli

Öğrenci koçu, öğrencinin kendi benliğini tanıması, güçlü yanlarını, yeteneklerini keşfetmesini ve eksikliklerini geliştirmesi için öğrenciye danışmanlık yapar.

bottom of page